CENA
.


Cenu stanovujeme v závislosti na parametrech stromu (průměr kmene, výška, zavětvení a zdravotní stav), dále na základě předpokládané technické a časové náročnosti kácení, která je spjata se zvoleným technologickým postupem nutným pro dané podmínky (zástavba, el. vedení, počasí atd.). Nemalou měrou se na určení ceny p (zejména za kácení) podílý také míra rizika pro pracovníka a případného nezdaru. Lze říci, že problematické kácení, ořez a další arboristické úkony jsou něčím specifické, nikdy nejde o stejný případ, proto není možné uvést pevnou kalkulaci.

PŘED REALIZACÍ ( varianty)
1) osobní jednání - využívá se v případě, že lokalita, kde se plánuje kácet či ořezávat se nachází:
- v případě drobné zakázky, pod 3000 Kč do cca. 30 km od města Zlína nebo Vizovic
- u zakázky od 3000 do 10 000 Kč do cca. 50 km od města Zlína nebo Vizovic
- u větších zakázek individuálně
Schůzka není zpoplatněna a řeší následující:
• obhlídka stromu/ů a podmínek, v nichž se má pracovat
• zadání konkrétního úkolu zákazníkem
• případná konzultace požadavků zákazníka a úprava zadání
• stanovení technologického postupu prací, případně s ním spojených příprav místa
• odhad časové náročnosti realizace
• dohoda na termínu realizace (počátek a dokončení prací)
• určení ceny
• sepsání smlouvy nebo ústní dohoda
2)„jednání na dálku“ - využívá se při větších vzdálenostech či značné časové zaneprázdněnosti firmy nebo zákazníka. Prostřednictvím tel. hovorů a e-mailů, jimiž se řeší veškeré aspekty týkající se sjednání a realizace zakázky, podobně jako v případě osobní schůzky. Neodmyslitelnou součástí tohoto způsobu sjednání zakázky je zaslání dokumentace, z níž jsou dostatečně zjevné všechny údaje potřebné ke stanovení technologického postupu, a ceny.
Veškerá odpovědnost za vznik případných škod nebo zranění přechází na nás.

Každá situace je specifická, proto nelze určit cenu paušálně. Neváhejte nás kontaktovat, přijedeme, posoudíme konkrétní situaci a předložíme cenovou nabídku
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Provádíme téměř jakékoliv práce ve výšce podle požadavku zákazníka. Mimo jiné také: Zajišťujeme stavby lanových center a přímo stavíme překážkové lanové parky. Pořádáme kurzy a školení v oblasti činosti a prací ve výšce. Čistíme kopané studny. Děláme klempířské, pokrývačské, dokumentační, montážní a další práce.
Volejte opravdu kdykoliv na tel.: 604923080
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one